COSTS

 (In Our Buildings & Online)

TUITION

$500

  • Per Month For Each Subject

  • 1 Lesson Each Week (Same day/time.)

  • 2 Hours Per Lesson

  • 4 Pupils Per Class

OTHER SERVICES

Before Applying

CLICK HERE